22 czerwca 2026
Co z prowizjami niesłusznie naliczonymi przez VeloBank klientom ex-Citi? Składać reklamację? Czekać? Widzę tylko jedno rozwiązanie

W poniedziałek VeloBank wysłał komunikat, w którym poinformował o zakończeniu integracji, czyli przenoszenia pół miliona detalicznych klientów Citi Handlowego do swoich systemów informatycznych. Natomiast otwarte pozostają pytania o dziwne prowizje naliczone klientom oraz o koszty, które klienci ponieśli w związku z katastrofalnymi błędami popełnionymi w procesie integracji, w tym z brakiem dostępu do swoich pieniędzy. Uważam, że jest tylko jedno rozwiązanie, żeby ten problem uciąć. Ale – jak wynika z tego, co pisze do klientów bank – nie zanosi się na jego zastosowanie

Subiektywny newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślę ci powiadomienie o najważniejszych tematach dla twojego portfela. Otrzymasz też zestaw pożytecznych e-booków. Dla subskrybentów newslettera przygotowuję też specjalne wydarzenia (np. webinaria) oraz rankingi. Nie pożałujesz!

Kontrast

Rozmiar tekstu