Ekipa Samcika zaprasza do wspólnych przedsięwzięć na stronie "Subiektywnie o finansach"

Nasz serwis to ponad
150 000 użytkowników / miesięcznie
600 000 kliknięć / miesięcznie
50 000 fanów na Facebooku
12 000 obserwujących na Twitterze
Współpracowaliśmy lub współpracujemy z najbardziej znanymi firmami i instytucjami finansowymi w Polsce (i nie tylko finansowymi)
Jesteśmy jednym z największych serwisów pomagających konsumentom w rozwiązywaniu ich problemów finansowych.

W każdej chwili mamy "na stole" ok. 60 problemów konsumenckich, które staramy się rozwiązać.

Jesteśmy ekspertami, którzy bywają zapraszani do największych stacji telewizyjnych i najpopularniejszych programów.
Jak możemy współpracować i edukować czytelników?

Partnerstwo strony

Twój logotyp zobaczy w skali roku grubo ponad milion osób, będzie się wyświetlał zarówno na stronie głównej, jak i na wszystkich podstronach tekstowych. W pakiecie baner reklamowy Twoich usług, który również może wyświetlać się zarówno na stronie głównej, jak i na podstronach tekstów, gwarantując wysokie dotarcie

Akcja Edukacyjna

Możemy wspólnie edukować czytelników jak rozsądnie poruszać się w świecie finansów, ekonomii i decyzji związanych z pieniędzmi. My piszemy najwyższej jakości poradniki, a Ty możesz pokazać przy nich swoje usługi lub produkty. Akcja edukacyjna może trwać od trzech miesięcy do roku i składać się z 6-24 artykułów publikowanych co miesiąc lub co dwa tygodnie. Każdy nowy materiał ma zarezerwowane miejsce w najważniejszej części strony "Subiektywnie o finansach", zaś akcja będzie miała swój logotyp, baner reklamowy i dedykowaną podstronę. Każdy tekst w ramach akcji jest promowany w mediach społecznościowych "Subiektywnie o finansach". Akcja może zawierać również elementy muldimedialne (np. klipy wideo).

Partnerstwo sekcji tematycznej

Jeśli chcesz się zaprezentować moim czytelnikom zainteresowanym konkretną tematyką, zostań Partnerem wybranej sekcji tematycznej "Subiektywnie o finansach". W pakiecie otrzymasz możliwość prezentowania swojego logotypu i publikowania baneru kierującego do swojej oferty, zaś przy niektórych artykułach będziesz mógł wystąpić jako nasz Partner Merytoryczny.

Szkolenie

Możemy odwiedzić Ciebie, Twoich pracowników lub kontrahentów i przeprowadzić szkolenie dotyczące zarządzania domowym budżetem, gromadzenia oszczędności, wychodzenia z zadłużenia, inwestowania i lokowania oszczędności oraz rozsądnego i bezpiecznego używania finansowych zdobyczy XXI wieku. Mamy na koncie kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń i tysiące zadowolonych uczestników

Konferencja

Możemy wziąć udział jako eksperci od finansów osobistych i budowania standardów w świecie finansów w tworzeniu raportów, w konferencjach i wydarzeniach, które organizujesz. Wygłaszamy przemówienia, inspirujemy do działania, bierzemy udział w panelach dyskusyjnych jako eksperci oraz je prowadzimy (jako dziennikarze).

Subiektywny newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślę ci powiadomienie o najważniejszych tematach dla twojego portfela. Otrzymasz też zestaw pożytecznych e-booków. Dla subskrybentów newslettera przygotowuję też specjalne wydarzenia (np. webinaria) oraz rankingi. Nie pożałujesz!

Subiektywny newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślę ci powiadomienie o najważniejszych tematach dla twojego portfela. Otrzymasz też zestaw pożytecznych e-booków. Dla subskrybentów newslettera przygotowuję też specjalne wydarzenia (np. webinaria) oraz rankingi. Nie pożałujesz!

Zamknij

Gratulacje! Jesteś zapisany