Ekipa Samcika zaprasza do wspólnych przedsięwzięć na stronie "Subiektywnie o finansach"

Nasz serwis to ponad:
150 000 użytkowników / miesięcznie
600 000 kliknięć / miesięcznie
50 000 fanów na Facebooku
12 000 obserwujących na Twitterze
Współpracowaliśmy lub współpracujemy z najbardziej znanymi firmami i instytucjami finansowymi w Polsce (i nie tylko finansowymi)
Jesteśmy jednym z największych serwisów pomagających konsumentom w rozwiązywaniu ich problemów finansowych.

W każdej chwili mamy "na stole" ok. 60 problemów konsumenckich, które staramy się rozwiązać.

Jesteśmy ekspertami, którzy bywają zapraszani do największych stacji telewizyjnych i najpopularniejszych programów.
Jak możemy współpracować i edukować czytelników?

Partnerstwo strony

Twój logotyp zobaczy w skali roku grubo ponad milion osób, będzie się wyświetlał zarówno na stronie głównej, jak i na wszystkich podstronach tekstowych. W pakiecie baner reklamowy Twoich usług, który również może wyświetlać się zarówno na stronie głównej, jak i na podstronach tekstów, gwarantując wysokie dotarcie

Akcja Edukacyjna

Możemy wspólnie edukować czytelników jak rozsądnie poruszać się w świecie finansów, ekonomii i decyzji związanych z pieniędzmi. My piszemy najwyższej jakości poradniki, a Ty możesz pokazać przy nich swoje usługi lub produkty. Akcja edukacyjna może trwać od trzech miesięcy do roku i składać się z 6-24 artykułów publikowanych co miesiąc lub co dwa tygodnie. Każdy nowy materiał ma zarezerwowane miejsce w najważniejszej części strony "Subiektywnie o finansach", zaś akcja będzie miała swój logotyp, baner reklamowy i dedykowaną podstronę. Każdy tekst w ramach akcji jest promowany w mediach społecznościowych "Subiektywnie o finansach". Akcja może zawierać również elementy muldimedialne (np. klipy wideo).

Partnerstwo sekcji tematycznej

Jeśli chcesz się zaprezentować moim czytelnikom zainteresowanym konkretną tematyką, zostań Partnerem wybranej sekcji tematycznej "Subiektywnie o finansach". W pakiecie otrzymasz możliwość prezentowania swojego logotypu i publikowania baneru kierującego do swojej oferty, zaś przy niektórych artykułach będziesz mógł wystąpić jako nasz Partner Merytoryczny.

Partnerstwo Raportu Specjalnego

Jeśli chcialbyś przeprowadzić szybkie, intensywne, niestandardowe dzialania, zróbmy razem Raport Specjalny. W pakiecie otrzymasz bardzo dobrą ekspozycję, możliwość prezentowania swojego logotypu i publikowania baneru kierującego do swojej oferty

Szkolenie

Możemy odwiedzić Ciebie, Twoich pracowników lub kontrahentów i przeprowadzić szkolenie dotyczące zarządzania domowym budżetem, gromadzenia oszczędności, wychodzenia z zadłużenia, inwestowania i lokowania oszczędności oraz rozsądnego i bezpiecznego używania finansowych zdobyczy XXI wieku. Mamy na koncie kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń i tysiące zadowolonych uczestników

Konferencja

Możemy wziąć udział jako eksperci od finansów osobistych i budowania standardów w świecie finansów w tworzeniu raportów, w konferencjach i wydarzeniach, które organizujesz. Wygłaszamy przemówienia, inspirujemy do działania, bierzemy udział w panelach dyskusyjnych jako eksperci oraz je prowadzimy (jako dziennikarze).

Subiektywny newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślę ci powiadomienie o najważniejszych tematach dla twojego portfela. Otrzymasz też zestaw pożytecznych e-booków. Dla subskrybentów newslettera przygotowuję też specjalne wydarzenia (np. webinaria) oraz rankingi. Nie pożałujesz!

Zamknij
social-facebook social-feed social-google social-twitter social-instagram social-youtube social-linkedin