8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Don Q.Polak prawdziwy katolikAlekJanJan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pio
Gość
Pio

Mnie odstrasza ich rejestracja. Tam trzeba podać wszystkie dane. Nazwiska panieńskie itp. Takie same dane co przy zakładaniu konta w banku.

Jan
Gość
Jan

Może odstraszać. Ale z drugiej strony miliony ludzi w Polsce wysyła skany dowodów do Revoluta czy innych zagranicznych maklerów typu DeGiro czy nawet do BIK itp. więc zaufanie w narodzie do firm jest olbrzymie.

Alek
Gość
Alek

Bo de facto zakłada się konto w PKO BP.

com
Gość
com

Z powodu słabych zabezpieczeń tego serwisu zrezygnowałem z niego i zadowoliłem się składaniem zleceń przez telefon.
Skoro login może być alfanumeryczny to na infolinii nadal będzie się trzeba identyfikować PESELem.

Nie wiem czy tak jest nadal, ale kiedyś również Citiphone wykorzystywał PESEL jako identyfikator. Do tego zamiast 3 wybranych cyfr z telekodu trzeba było wpisać cały telekod.

Robert
Gość
Robert

Dokladnie tak Panie Macieju. Szkopuł w tym, że wszystko co się ruszało zaparkowalo tam na koniec kwietnia a od maja to już bardzo średnia opcja. Kończące się lokaty nie bardzo jest gdzie upchnąć na horyzont do roku. Lokata w Idea na 2.3% jeszcze, ale cap, krótko i tylko jedna. Dylematy mało nośne w czasach tarcz i subwencji i one raczej snu z powiek rządzącym nie spędzają. Taki mamy klimat.

Jan
Gość
Jan

Obligacje skarbowe to niszowy temat. W ostatnim pospolitym ruszeniu uczestniczyło 40 tysięcy osób. Kupowali obligacji średnio za setki tysięcy złotych.

Don Q.
Gość
Don Q.

@Jan, to bardzo ciekawe, czy mógłbyś udostępnić źródło danych na temat liczby kupujących?
Bo nawet w komunikacie Ministerstwa Finansów widzę tylko kwoty… https://www.gov.pl/web/finanse/wyniki-sprzedazy-obligacji-oszczednosciowych-w-kwietniu-2020-roku

Polak prawdziwy katolik
Gość
Polak prawdziwy katolik

Szkoda, że że takie zmiany

Subiektywny newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślę ci powiadomienie o najważniejszych tematach dla twojego portfela. Otrzymasz też zestaw pożytecznych e-booków. Dla subskrybentów newslettera przygotowuję też specjalne wydarzenia (np. webinaria) oraz rankingi. Nie pożałujesz!

social-facebook social-feed social-google social-twitter social-instagram social-youtube social-linkedin social-rss top-search top-menu